Zagraliśmy w kosza na hali Szczecińskiego Domu Sportu. Zgłosiło się 10 ekip, w tym 10 zawodników Ogniwa Polbit Szczecin.

W finale wystąpili StudioBudza Team (Marcin Zarzeczny, Maciej Adamkiewicz, Salim Hamdaoui, Karol Nowacki) z Mały i Spółka (Piotr Lisowski, Kamil Kerl, Aleksander Lipiec, Robert Szatkowski). Zwyciężyli StudioBudza 16-9, zdobywając Puchar im. Marcina Skrzyńskiego po raz drugi z rzędu.

W meczu o III miejsce zagrali Very Very Solid Team (Michał Ostrowski, Hubert Pereira, Piotr Knowa) z DKKJ (Jakub Łacina, Dawid Musialski, Sylwester Gajdel). III miejsce zajęli Very Very Solid Team.

MVP turnieju po raz drugi został Marcin Zarzeczny.
Konkurs trójek wygrał Dawid Musialski.
Najefektowniejszym zawodnikiem turnieju jednogłośnie wybrany został Piotr Wilento

Turniej odbył się w przyjacielskiej atmosferze, ku pamięci naszego przyjaciela “Skrzyni”.
Za pomoc w organizacji dziękujemy Annie Dziedzic Łukomskiej, Markowi Łukomskiemu oraz Fundacja MIERZ WYSOKO.
Za sędziowanie Hani Steciuk oraz Beacie Grzyl.
Za obecność Przedszkoliada.pl Szczecin.

Projekt dofinansowany został ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego w ramach programu Program Społecznik 2018.

Za udostępnienie obiektu dziękujemy Prezydent Szczecina i MOSRiR Szczecin.

Na turnieju widzimy się za rok, a na meczach II Ligi Koszykówki Mężczyzn już za tydzień, w sobotę o godz. 13:30 na Hali Miejskiej przy ul. Twardowskiego 12b w Szczecinie.
Podejmować będziemy najlepszą drużynę grupy A zeszłego sezonu Klub Koszykarski Decka Pelplin (w poprzednim sezonie tylko jedna porażka w 26 meczach).
Będzie to dla nas od razu skok na głęboką wodę. Liczymy na wsparcie, bo się z pewnością przyda.
Wkrótce więcej informacji nt. tego spotkania.

Dziękujemy wszystkich uczestnikom i kibicom za obecność. To był dobry basket.
Jeszcze raz gratulacje dla zwycięzców! StudioBudza Team Goleniów 3×3