Z OSTATNIEJ CHWILI
  1. Przegrana w historycznej inauguracji
  2. Czas na inaugurację
  3. 2.DNI DO INAUGURACJI. Rozpoczęcie sezonu… jak to bywało?
  4. 3.DNI DO INAUGURACJI. W sobotę będzie dużo dobrej koszykówki!
  5. 4.DNI DO INAUGURACJI: Osiem sparingów rywala

TERMINARZ I WYNIKI

1.kolejka (29/30.09.2018)

Ogniwo Polbit Szczecin – Decka Pelplin 68:84

Sklep Polski MKK Gniezno – Domino Inowrocław 84:97

MKS Sokół Międzychód – SMS PZKosz Władysławowo  82:53

AZS UMK PBDI Toruń – Politechnika Gdańska 57:106

KSK Noteć Inowrocław – Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 104:76

Arka AMW II Gdynia – Biofarm Basket II Suchy Las 67:61

Trefl II Sopot – pauza

 

2.kolejka (06/07.10.2018)

Politechnika Gdańska – Ogniwo Polbit Szczecin (7.10,godz.18.00)

Domino Inowrocław – Stomil Olsztyn

Biofarm Basket II Suchy Las – Trefl II Sopot

Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne – Arka AMW II Gdynia

Decka Pelplin – KSK Noteć Inowrocław

SMS PZKosz Władysławowo – AZS UMK PBDI Toruń

Sklep Polski MKK Gniezno – MKS Sokół Międzychód

 

3.kolejka (13/14.10.2018)

Ogniwo Polbit Szczecin – SMS PZKosz Władysławowo

MKS Sokół Międzychód – Domino Inowrocław

AZS UMK PBDI Toruń – Sklep Polski MKK Gniezno

KSK Noteć Inowrocław – Politechnika Gdańska

Arka AMW II Gdynia – Decka Pelplin

Trefl II Sopot – Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Stomil Olsztyn – Biofarm Basket II Suchy Las

 

4.kolejka (20/21.10.2018)

Sklep Polski MKK Gniezno – Ogniwo Polbit Szczecin

Domino Inowrocław – Biofarm Basket II Suchy Las

Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne – Stomil Olsztyn

Decka Pelplin – Trefl II Sopot

Politechnika Gdańska – Arka AMW II Gdynia

SMS PZKosz Władysławowo – KSK Noteć Inowrocław

MKS Sokół Międzychód – AZS UMK PBDI Toruń

 

5.kolejka (24.10.2018)

Ogniwo Polbit Szczecin – MKS Sokół Międzychód

AZS UMK PBDI Toruń – Domino Inowrocław

KSK Noteć Inowrocław – Sklep Polski MKK Gniezno

Arka AMW II Gdynia  – SMS PZKosz Władysławowo

Trefl II Sopot – Politechnika Gdańska

Stomil Olsztyn – Decka Pelplin

Biofarm Basket II Suchy Las – Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

 

6.kolejka (27/28.10.2018)

AZS UMK PBDI Toruń – Ogniwo Polbit Szczecin

Domino Inowrocław – Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Decka Pelplin – Biofarm Basket II Suchy Las

Politechnika Gdańska – Stomil Olsztyn

SMS PZKosz Władysławowo – Trefl II Sopot

Sklep Polski MKK Gniezno – Arka AMW II Gdynia

MKS Sokół Międzychód – KSK Noteć Inowrocław

 

7.kolejka (3/4.11.2018)

Ogniwo Polbit Szczecin – Domino Inowrocław

KSK Noteć Inowrocław – AZS UMK PBDI Toruń

Arka AMW II Gdynia – MKS Sokół Międzychód

Trefl II Sopot – Sklep Polski MKK Gniezno

Stomil Olsztyn – SMS PZKosz Władysławowo

Biofarm Basket II Suchy Las – Politechnika Gdańska

Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne – Decka Pelplin

 

8.kolejka (10/11.11.2018)

Ogniwo Polbit Szczecin – KSK Noteć Inowrocław

Domino Inowrocław – Decka Pelplin

Politechnika Gdańska – Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

SMS PZKosz Władysławowo – Biofarm Basket II Suchy Las

Sklep Polski MKK Gniezno – Stomil Olsztyn

MKS Sokół Międzychód – Trefl II Sopot

AZS UMK PBDI Toruń – Arka AMW II Gdynia

 

9.kolejka (17/18.11.2018)

Arka AMW II Gdynia – Ogniwo Polbit Szczecin

KSK Noteć Inowrocław – Domino Inowrocław

Trefl II Sopot – AZS UMK PBDI Toruń

Stomil Olsztyn – MKS Sokół Międzychód

Biofarm Basket II Suchy Las – Sklep Polski MKK Gniezno

Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne – SMS PZKosz Władysławowo

Decka Pelplin – Politechnika Gdańska

 

10.kolejka (24/25.11.2018)

Ogniwo Polbit Szczecin – Trefl II Sopot

Domino Inowrocław – Politechnika Gdańska

SMS PZKosz Władysławowo – Decka Pelplin

Sklep Polski MKK Gniezno – Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

MKS Sokół Międzychód – Biofarm Basket II Suchy Las

AZS UMK PBDI Toruń – Stomil Olsztyn

KSK Noteć Inowrocław – Arka AMW II Gdynia

 

11.kolejka (1/2.12.2018)

Ogniwo Polbit Szczecin – pauza

Arka AMW II Gdynia – Domino Inowrocław

Trefl II Sopot – KSK Noteć Inowrocław

Biofarm Basket II Suchy Las – AZS UMK PBDI Toruń

Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne – MKS Sokół Międzychód

Decka Pelplin – Sklep Polski MKK Gniezno

Politechnika Gdańska – SMS PZKosz Władysławowo

 

12.kolejka (8/9.12.2018)

Ogniwo Polbit Szczecin – Biofarm Basket II Suchy Las

Domino Inowrocław – SMS PZKosz Władysławowo

Sklep Polski MKK Gniezno – Politechnika Gdańska

MKS Sokół Międzychód – Decka Pelplin

AZS UMK PBDI Toruń – Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

KSK Noteć Inowrocław – Stomil Olsztyn

Arka AMW II Gdynia – Trefl II Sopot

 

13.kolejka (15/16.12.2018)

Tarnovia Basket Tarnowo Pod. – Ogniwo Polbit Szczecin

Trefl II Sopot – Domino Inowrocław

Stomil Olsztyn – Arka AMW II Gdynia

Biofarm Basket II Suchy Las – KSK Noteć Inowrocław

Decka Pelplin – AZS UMK PBDI Toruń

Politechnika Gdańska – MKS Sokół Międzychód

SMS PZKosz Władysławowo – Sklep Polski MKK Gniezno

 

14.kolejka (22/23.12.2018)

Decka Pelplin – Ogniwo Polbit Szczecin

Domino Inowrocław – Sklep Polski MKK Gniezno

SMS PZKosz Władysławowo – MKS Sokół Międzychód

Politechnika Gdańska – AZS UMK PBDI Toruń

Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne – KSK Noteć Inowrocław

Biofarm Basket II Suchy Las – Arka AMW II Gdynia

Stomil Olsztyn – Trefl II Sopot

 

15.kolejka (5/6.01.2019)

Ogniwo Polbit Szczecin – Politechnika Gdańska

Stomil Olsztyn – Domino Inowrocław

Trefl II Sopot – Biofarm Basket II Suchy Las

Arka AMW II Gdynia – Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

KSK Noteć Inowrocław – Decka Pelplin

AZS UMK PBDI Toruń – SMS PZKosz Władysławowo

MKS Sokół Międzychód – Sklep Polski MKK Gniezno

 

16.kolejka  (12/13.01.2019)

SMS PZKosz Władysławowo – Ogniwo Polbit Szczecin

Domino Inowrocław – MKS Sokół Międzychód

Sklep Polski MKK Gniezno – AZS UMK PBDI Toruń

Politechnika Gdańska – KSK Noteć Inowrocław

Decka Pelplin – Arka AMW II Gdynia

Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne – Trefl II Sopot

Biofarm Basket II Suchy Las – Stomil Olsztyn

 

17.kolejka  (19/20.01.2019)

Ogniwo Polbit Szczecin – Sklep Polski MKK Gniezno

Biofarm Basket II Suchy Las – Domino Inowrocław

Stomil Olsztyn – Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Trefl II Sopot – Decka Pelplin

Arka AMW II Gdynia – Politechnika Gdańska

KSK Noteć Inowrocław – SMS PZKosz Władysławowo

AZS UMK PBDI Toruń – MKS Sokół Międzychód

 

18.kolejka (23.01.2019)

MKS Sokół Międzychód – Ogniwo Polbit Szczecin

Domino Inowrocław – AZS UMK PBDI Toruń

Sklep Polski MKK Gniezno – KSK Noteć Inowrocław

SMS PZKosz Władysławowo – Arka AMW II Gdynia

Politechnika Gdańska – Trefl II Sopot

Decka Pelplin – Stomil Olsztyn

Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne – Biofarm Basket II Suchy Las

 

19.kolejka (26/27.01.2019)

Ogniwo Polbit Szczecin – AZS UMK PBDI Toruń

Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne – Domino Inowrocław

Biofarm Basket II Suchy Las – Decka Pelplin

Stomil Olsztyn – Politechnika Gdańska

Trefl II Sopot – SMS PZKosz Władysławowo

Arka AMW II Gdynia – Sklep Polski MKK Gniezno

KSK Noteć Inowrocław – MKS Sokół Międzychód

 

20.kolejka (2.02.2019 r. – mecze wyłącznie w sobotę – konferencja sędziowska)

Domino Inowrocław – Ogniwo Polbit Szczecin

AZS UMK PBDI Toruń – KSK Noteć Inowrocław

MKS Sokół Międzychód – Arka AMW II Gdynia

Sklep Polski MKK Gniezno – Trefl II Sopot

SMS PZKosz Władysławowo – Stomil Olsztyn

Politechnika Gdańska – Biofarm Basket II Suchy Las

Decka Pelplin – Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

 

21.kolejka (9/10.02.2019)

KSK Noteć Inowrocław – Ogniwo Polbit Szczecin

Decka Pelplin – Domino Inowrocław

Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne – Politechnika Gdańska

Biofarm Basket II Suchy Las – SMS PZKosz Władysławowo

Stomil Olsztyn – Sklep Polski MKK Gniezno

Trefl II Sopot – MKS Sokół Międzychód

Arka AMW II Gdynia – AZS UMK PBDI Toruń

 

22.kolejka (16/17.02.2019)

Ogniwo Polbit Szczecin – Arka AMW II Gdynia

Domino Inowrocław – KSK Noteć Inowrocław

AZS UMK PBDI Toruń – Trefl II Sopot

MKS Sokół Międzychód – Stomil Olsztyn

Sklep Polski MKK Gniezno – Biofarm Basket II Suchy Las

SMS PZKosz Władysławowo – Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Politechnika Gdańska – Decka Pelplin

 

23.kolejka (23/24.02.2019)

Trefl II Sopot – Ogniwo Polbit Szczecin

Politechnika Gdańska – Domino Inowrocław

Decka Pelplin – SMS PZKosz Władysławowo

Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne – Sklep Polski MKK Gniezno

Biofarm Basket II Suchy Las – MKS Sokół Międzychód

Stomil Olsztyn – AZS UMK PBDI Toruń

Arka AMW II Gdynia – KSK Noteć Inowrocław

 

24.kolejka  (2/3.03.2019)

Ogniwo Polbit Szczecin – pauza

Domino Inowrocław – Arka AMW II Gdynia

KSK Noteć Inowrocław – Trefl II Sopot

AZS UMK PBDI Toruń –  Biofarm Basket II Suchy Las

MKS Sokół Międzychód – Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne

Sklep Polski MKK Gniezno – Decka Pelplin

SMS PZKosz Władysławowo – Politechnika Gdańska

 

25.kolejka (9/10.03.2019)

Biofarm Basket II Suchy Las – Ogniwo Polbit Szczecin

SMS PZKosz Władysławowo – Domino Inowrocław

Politechnika Gdańska – Sklep Polski MKK Gniezno

Decka Pelplin – MKS Sokół Międzychód

Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne – AZS UMK PBDI Toruń

Stomil Olsztyn – KSK Noteć Inowrocław

Trefl II Sopot – Arka AMW II Gdynia

 

26.kolejka (17.03.2019 r., niedziela, godz. 18, termin obligatoryjny)

Ogniwo Polbit Szczecin – Tarnovia Basket Tarnowo Pod.

Domino Inowrocław – Trefl II Sopot

Arka AMW II Gdynia – Stomil Olsztyn

KSK Noteć Inowrocław – Biofarm Basket II Suchy Las

AZS UMK PBDI Toruń – Decka Pelplin

MKS Sokół Międzychód – Politechnika Gdańska

Sklep Polski MKK Gniezno – SMS PZKosz Władysławowo

 

PLAY-OFF

I runda – do dwóch zwycięstw (1-1-1)

Mecze 1 – 23 marca (sobota)

Mecze 2 – 30 marca (sobota)

Mecze 3 – 03 kwietnia (środa)

II runda – do dwóch zwycięstw (1-1-1)

Mecze 1 – 06 kwietnia (sobota)

Mecze 2 – 13 kwietnia (sobota)

Mecze 3 – 17 kwietnia (środa)

III runda – ćwierćfinał – do dwóch zwycięstw (1-1-1)

Mecze 1 – 20 kwietnia (sobota)

Mecze 2 – 27 kwietnia (sobota)

Mecze 3 – 30 kwietnia (wtorek)

IV runda – półfinał – do dwóch zwycięstw (1-1-1)

Mecze 1 – 04 maja (sobota)

Mecze 2 – 11 maja (sobota)

Mecze 3 – 15 maja (środa)

V runda – finał – mecz i rewanż

Mecz 1 – 18 maja (sobota)

Mecz 2 – 25 maja (sobota)

V runda – o trzecie miejsce – do dwóch zwycięstw (1-1-1)

Mecz 1 – 18 maja (sobota)

Mecz 2 – 25 maja (sobota)

Mecz 3 – 29 maja (środa)

PLAY-OUT – do dwóch zwycięstw (1-1-1)

Mecze 1 – 23 marca (sobota)

Mecze 2 – 30 marca (sobota)

Mecze 3 – 06 kwietnia (sobota)

Demos

Nav Mode

Layout

Boxed
Wide

Background Image

Color Skin